KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pasteller 10849411

nr 1084 9411

Pasteller

2 st, 1800-tal, Porträtt, 42x31

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 23 januari 2017
kl 18:53:49